Prywatne przeprowadzki i transport Wrocław

Specjalizacja naszej firmy to usługi transportowe, przeprowadzki na terenie miasta Wrocław i całej Polski. Wiemy, że ten moment w życiu każdego człowieka, kiedy zmienia miejsce zamieszkania należy do szczególnie stresujących. Sterty pudeł, ciężkie meble i obawa o to, aby nasz dobytek nie ucierpiał w trakcie transportu potrafi przyprawić każdego o kilka siwych włosów na skroni. Dlatego czynimy wiele starań aby wszystkie obsługiwane przez nas przeprowadzki przebiegały szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pomaga nam w tym nasze duże doświadczenie oraz bogata baza sprzętowa, która obejmuje kilka pojazdów o różnych gabarytach specjalnie przystosowanych do przewożenia rzeczy. Jesteśmy przygotowani na transport wszelkiego rodzaju mebli, oraz różnych drobnych przedmiotów codziennego użytku, które nasi klienci życzą sobie dostarczyć pod wskazany adres. Transportowane sprzęty zabezpieczane są zarówno fizycznie – owijanie folią, kocami oraz przypinanie pasami w samochodzie – jak i ubezpieczane na wypadek zniszczenia.

Na przeprowadzkach znamy się nie od dziś, dlatego każde powierzone nam zadanie wykonujemy dostosowując się do wytycznych zleconych nam przez klientów. Transport całego dobytku należy oczywiście do wyjątkowo trudnych przedsięwzięć, ale zawsze dopełniamy wszelkich obowiązków związanych z organizacją przewozu, przez co nasi klienci należą do najbardziej zadowolonych w tej branży. Kadra naszych pracowników to zespół sprawdzonych fachowców, dla których nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Wiele usług transportowych i przeprowadzek, które wykonaliśmy do tej pory zbudowało nasze doświadczenie i wiedzę, z których korzystamy w naszej codziennej pracy.

Oczywiście wśród naszych usług znajduje się także załadunek i rozładunek transportowanego sprzętu. Zarówno na terenie Wrocławia jak i w innych miejscowościach nasza firma przeprowadzkowa dokłada wszelkich starań, aby transport dobytku przebiegł sprawnie i bez zbędnych niespodzianek. Przeprowadzki zawsze planujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby oszczędzić czas naszych klientów. Wrocław należy do najbardziej zakorkowanych miast w Polsce, jednak dzięki naszej znajomości miasta, nawet w godzinach szczytu potrafimy sprawnie przeprawić się z jednego końca miasta na drugi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

firma przeprowadzkowa - doświadczenie
PRZEPROWADZKA

Nasz firma przeprowadzkowa jest wyspecjalizowana w transporcie w stolicy Dolnego Śląska (Wrocławiu), ale chętnie podejmujemy się również zleceń, które wymagają od nas dalszych wyjazdów. Jeżeli więc planują państwo zamienić swój obecny adres na Wrocław, chętnie pomożemy w tej trudnej logistycznie operacji.

przeprowadzki dla osób prywatnych - ico_klient
DOŚWIADCZENIE

W naszej dotychczasowej pracy spotkaliśmy się z wieloma zadaniami, które zweryfikowały nasze umiejętności i z wszystkich powierzonych nam zleceń wywiązujemy się niezawodnie. Nasza firma przeprowadzkowa zapewnia usługi na najwyższym poziomie, o którym świadczą pozytywne opinie naszych klientów.

usługi transportowe dobrze zorganizowane - ico_organizacja
ZAPRASZAMY

Wszystko to sprawia, że nasze usługi transportu i przeprowadzki to najlepsza opcja dla wszystkich, którzy pragną bezstresowo i bezproblemowo zmienić miejsce zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Ceny już od 100zł

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres email

W jakich godzinach mamy się z Tobą skontaktować?
od   do

Podaj początkowy adres przeprowadzki.
(ulica, miasto)
(numer)

Piętro:   Winda

Podaj końcowy adres przeprowadzki.
(ulica, miasto)
(numer)

Piętro:   Winda

Podaj krótko ilość i rodzaj rzeczy do przewiezienia.

Przepisz znaki z obrazka: captcha

Zajmiemy się prywatną przeprowadzką oraz doradzimy w sprawie przeprowadzek i relokacji.
Zapraszamy do kontaktu!