Referencje

godło polskie

SĄD OKRĘGOWY WE WROCŁAWIU

Sąd Okręgowy we Wrocławiu z przyjemnością poświadcza, że firma Metrans Kamil Kwiatkowski z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej 164/9 w styczniu i lutym 2020 r. kilkukrotnie wykonywała usługi przeprowadzkowe na rzecz Sądu Okręgowego we Wrocławiu.
Współpraca z firmą Metrans za każdym razem przebiegała bez zastrzeżeń. Usługi były świadczone w sposób kompetentny, fachowy i sumienny. Wszystkie usługi zostały wykonane w ustalonych terminach z wysoką dbałością o powierzone mienie.
Firmę Metrans Kamil Kwiatkowski polecamy jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi profesjonalnie i terminowo, która traktuje w sposób bardzo odpowiedzialny zobowiązania wobec swojego klienta.

​Magdalena Rypińska

CONTRA SP. Z O. O. SP. K.

Korzystamy z usług firmy Metrans za każdym razem, kiedy trafi się potrzeba przewozu nietypowego i „trudnego” zlecenia. Dostawa zawsze jest terminowa, a towar w idealnym stanie, co wpływa bardzo pozytywnie na budowanie zaufania wśród naszych klientów. Polecamy firmę Metrans każdemu, kto szuka szybkich, sprawdzonych i bezpiecznych usług transportowych, ponieważ jest to współpraca, która procentuje. W przyszłości zapewne jeszcze niejednokrotnie poprosimy Metrans o pomoc i jesteśmy pewni, że nasze oczekiwania nadal będą spełniane w 100%.

Marcin Rynkowski

ARIMR

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA

Firma METRANS Kamil Kwiatkowski z siedzibą we Wrocławiu kilkukrotnie realizowała w Dolnośląskim Oddziale Regionalnym usługę przeprowadzki pomieszczeń biurowych. Usługa została wykonana terminowo, zgodnie z zamówieniami oraz należytą starannością.

Nasze doświadczenie ze współpracy z firmą METRANS Kamil Kwiatkowski pozwala nam z pełną odpowiedzialnością polecić firmę jako profesjonalnego partnera.

Wiesława Gawior

PROCOM SYSTEM S.A.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Metrans jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług przeprowadzki. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Przeprowadzka, ściśle określona w czasie obejmowała:

  • dostarczenie kartonów i materiałów do pakowania,
  • załadunek mienia z łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych 1200 m2,
  • załadunek mienia z powierzchni magazynu 360 m2,
  • sprawny transport do nowego miejsca docelowego,
  • bezpieczny rozładunek.

 

Firma Metrans zapewnia płynną pracę, zgodną z harmonogramem.  Usługi świadczone są przez doświadczony i kulturalny zespół. Poszczególni członkowie są zgrani, potrafią ze sobą efektywnie współpracować oraz szybko podejmować istotne decyzje.

Firma Metrans w pełni zrealizowała usługę przeprowadzki, z absolutnym zaangażowaniem i  dbałością o przewożone mienie.  Niewątpliwym atutem firmy jest fakt, że przy tak wymagającej przeprowadzce, nic z przewożonych rzeczy nie zostało uszkodzone. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę Metrans jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie przeprowadzek.

Bogdan Doliński

Kancelaria Prawna „LEXUS”

Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i S-ka Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Słubickiej 18 udziela referencji firmie METRANS z siedzibą Wrocławiu przy ulicy Jedności Narodowej 164.

W sierpniu 2021 r. podczas zmiany siedziby Kancelaria korzystała z usług firmy transportowej, prace były wykonywane rzetelnie i terminowo, w trakcie transportu mienie Kancelarii nie uległo żadnym uszkodzeniom, a wszelkie wymagania zostały w pełni uwzględnione i wykonane z najwyższą starannością. Poza bezpiecznym przewiezieniem mebli, dokumentów i sprzętu elektronicznego, firma METRANS zajęła się wywiezieniem starych mebli i odpadów oraz ich utylizacją. Pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem podczas planowania i realizacji przeprowadzki.

W oparciu o dotychczasowe doświadczenia możemy rekomendować firmę METRANS, jako profesjonalnego partnera na rynku usług przeprowadzkowych i transportowych.

Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa

Nasze referencje dobrze o nas świadczą. Znalazłeś wiarygodną firmę transportową.
Zapraszamy do kontaktu!