Opinie dotyczące usług firmy Metrans

Dziękujemy wszystkim za napisanie opinii i ocenę wykonywanych przez nas usług.

logo

 

25 komentarzy o “Opinie

 1. Firma bardzo profesjonalna. Panowie uwinęli się bardzo szybko z pakowaniem rzeczy i zabezpieczeniem mebli. Miły i kontaktowy Pan. Świetnie kordynował pracami. Jestem zadowolony. Firma godna polecenia.

 2. Jestem bardzo zadowolona. Przeprowadzka przebiegła sprawnie i pomyślnie. Ponadto bardzo miła i rzetelna obsługa.

 3. Polecam firmę i Pana Marka. Punktualność, dokładność i dbanie o powierzone do transportu mienie. Usługa przebiegła szybko, sprawnie i mogę wszystkim śmiało rekomendować firmę do przeprowadzek.Dziekujemy i pozdrawiamy Kamila i Jarek

 4. Korzystałem dwa razy z usług Metransu i jestem bardzo zadowolony. Dbałość o mienie klienta oraz przyjazny personel to ich największe zalety.

 5. Korzystałem już kilka razy z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej mi się podoba, że Panowie bardzo dbają o przewożone rzeczy. Nie muszę się martwić, że coś zostanie popsute lub uszkodzone. Ceny też są bardzo przyjazne.

 6. Przeprowadzałam się do dalszego miasta, dlatego nie mogłam poprosić kogoś znajomego jak robiłam to do tej pory. Zaczynam nowy rozdział w moim życiu. Cieszę się, że rozpoczął się tak dobrze. Najpierw ładne tanie, mieszkanie, a teraz bezproblemowa przeprowadzka. Dziękuję.

 7. Nie miałam do przewiezienia wielu rzeczy, bo staram się być minimalistką. Cieszę się, że przeprowadzka nie spłukała mi kieszeni i dzięki temu mogłam dokupić jeszcze kilka brakujących elementów w wykończeniu wnętrza.

 8. Firma Metrans sprawiała wrażenie solidnej i rzetelnej, dlatego ją wybraliśmy. Współpraca rzeczywiście spełniła nasze oczekiwania.

 9. Zmienialiśmy biuro na większe. W przeprowadzce pomogła nam firma Metrans. Cieszę się, że mogliśmy współpracować z kimś tak profesjonalnym. Życzyli nam dalszych sukcesów.

 10. Zdecydowanie polecam, sprawnie,miło, sympatycznie i z najwyższą troską o przeprowadzane mienie. Dziękuję :)

 11. Przeprowadzka przebiegła dobrze, w miłej atmosferze. Panowie byli bardzo uśmiechnięci podczas pracy. Widać było, że lubią to co robią, oraz że czerpią z tego satysfakcje.

 12. Kiedy przyjechał zielony bus, myślałem że nie zmieszczą się tam wszystkie moje szafki i biurko. Pracownicy od razu wiedzieli co i jak ułożyć. Tutaj muszę pochwalić firmę, bo żadnych mebli nie trzeba było rozkręcać i nic się nie uszkodziło podczas transportu, chociaż meble Ikea ;)

 13. Podczas przeprowadzki miałam do przewiezienia między innymi wielkie akwarium. Bałam się o jego stan, a także o rybki. Firma stanęła na wysokości zadania. Cieszę się, że podeszli do tego poważnie i uwzględnili moje uwagi.

 14. Przeprowadzka naszego salonu z ulicy Manganowej na ulicę Ślężną przebiegła idealnie. Polecamy tą firmę! Praca wykonana sprawnie i szybko.

 15. Stresowałam się przed przeprowadzką. Całe przedsięwzięcie mnie trochę przerosło. Okazało się że mam mało czasu, a rzeczy jest zdecydowanie więcej niż się spodziewałam. Ale jak panowie przyjechali to po półgodzinie byłam już spokojna. Byli dobrze zorganizowani, wprowadzili dobry nastrój. Zadbali o moje rzeczy jak o swoje własne i to widać.

 16. Moja ciężarówka się popsuła a koniecznie musiałem przewieźć snopki. Bez problemu szybko się umówiliśmy na termin, a było już późno w nocy.

 17. Obiecałem dać opinie. Przeprowadzka super. Nosiłem razem z Panem Markiem. Było dużo pracy, ale wszystko poszło całkiem dobrze. Jak na taką pracę, to cena nie była wygórowana. Ogólnie nikomu nie polecam przeprowadzek, ale jak już ktoś musi to warto to robić z Panem Markiem.

 18. Przeprowadzka przebiegła szybko i sprawnie, bez przerw na papierosa, których tak nie lubię u ekip remontowych.

 19. Miałam dużo książek do przewiezienia z uczelni. Po 3 latach trochę zebrało mi się tych rzeczy. Cena przeprowadzki jeszcze dopuszczalna jak na kieszeń studenta.

 20. Nie miałam czasu na przeglądanie ofert. Kliknęłam w pierwszą lepszą i okazało się, że dobrze trafiłam. Przeprowadzka super – dzięki ;)

 21. Ekipa przyjechała punktualnie, mimo że uprzedzali o ewentualnym opóźnieniu. Przeprowadziłem się do nowego mieszkania. Pierwszy raz korzystałem z firmy przeprowadzkowej. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bardzo miło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *